ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
rado
28/2/2012
Windows Internet Explorer
hmmm pekne BMW...uz aj korejčania to kopiruju ako cinania...
Atlis
28/2/2012
Windows Chrome
pokial to bude dobre, tak je uplne jedno, ci to bude kopia alebo original nie?
rado
28/2/2012
mas pravdu len to trosku dost bije do oci...ale nehadam sa, ze KIA spravi dobre auto...ved aj ceed a rio pekne slapu konkurencii po krku...
Atlis
28/2/2012
Windows Chrome
no bohuzial. ale ak to im nevadi...
tatko
28/2/2012
Windows Opera
tak za toto by mali "padať hlavy" ak im toto teraz prejde,tak tie Csúzy šikmooké už nič nezastaví.. Ctrl C , Ctrl V
kubo
28/2/2012
Windows Chrome
este aj plutvicku na streche to ma :-/
Atlis
28/2/2012
Windows Chrome
tatko - preco?
kubo - tu ma snad uz kazde auto s navi.
tatko
28/2/2012
Windows Opera
treba si len zadať do "fševedúcich Okuliar" BMW 5 mod. F10/11, alebo BMW 7 mod. F01/02 a on Ti napovie.. vyhľadať nezabudni aj s obrázkami...
tatko
28/2/2012
Windows Opera
sry za moj Svojvolný preklad Googles (to goggles sú okuliare)
tonton
29/2/2012
Budí vcelku dojem honosnej limuzíny, len tá maska je nemoderná(ameriky 50-te roky),priam vulgárna. Celkom by stačila jemnejšia, prepracovanejšia, chromovaná, taká, ktorá sa používa na novej KIA 2012.
Masky sú vôbec problémom dizajnérov. Napr. neproporcionálna, nezmyselná veľkosť na AUDI, alebo hlúpo okopírovaná na Mitsubishi Outlander. Ale chvala bohu, na nových modeloch to už obidve automobilky korigujú.
Vinco
1/3/2012
Windows Opera
Design skoro ako 7er, ale kvalita dielov ani zdaleka... holt korea :).. NoKia my friends - never ever.
kubo
2/3/2012
Windows Chrome
ano drviva vacsina aut s navi ma presne bmw plutvu na streche :)
MickeyMon
2/3/2012
Windows Firefox
Vinco o com prosim ta pises ? O tom odflaknutom podvozku na X1 (Autobild 03 / 2012) Ci azda kelimkovych plastoch ? Ci skor pomalu NAVI s "cibulovou" platformou ?
Ci korejci dostanu od Boschu vacsiu sracku ako BMW ? Bud konkretnejsi. Ked uz si to nacal.
danka
26/4/2012
Windows Firefox
....a náhodou! však je to krásne auto! ja by som ho rada zaparkovala vedla svojho sportage:-)))
Vložiť nový príspevok
Téma
Nová Kia K9 (2012)
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky