ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
Atlis
5/11/2010
Windows Chrome
Zvykne sa hovorievat, ze tlste baby su tie najlepsie kamosky, ale kto by taku chcel mat doma? Co z toho, ze Micra je postavena na velmi dobrom zaklade, ale pri kazdom pohlade na nu by sa mi chcelo plakat? Predchadzajuce dve generacie boli tak charakteristicke, ze je az sokujuce, ze Nissan prisiel na trh s niecim tak bezpohlavnym. Skoda. Skoda pre Nissan, lebo na trh ktory je hlavne o emociach vrhol miesto rysavej studentky v okuliaroch s plnymi perami priemerny americky hamburger v sortkach...
Robi9
5/11/2010
Windows Firefox
Táto Micra mi pripomína nepodarený Čínsky pokus o napodobenie AUTA, v Ázií to bude možno hit ale u nás mu dlhú životnosť nedávam. Je až obdivuhodné že výrobca zvučného mena akým Nissan je príde po predošlej dokonalej generácií s niečím takýmto.
deszka3
5/11/2010
Windows Firefox
Vyzera hnusne no zaroven aj nudne...Stara Micra sa mi pacila viac.
Richard Hombauer
8/11/2010
Windows Firefox
Mna na Micre zaujala jedina vec - priplatok za CVT len 1000 eur. Nove auto s automatom za 11 400 eur sa na nasom trhu len tak nevidi. Hlavne, ak sa jedna o velmi dobru vybavu Acenta s automatickou klimou. Dalsia zaujimavost je meranie parkovacieho miesta, ktore je spolu s parkovacimi senzormi za 300 eur.
orion2
22/11/2010
Windows Mozilla
mne zas vadí že Micra výzorom takmer vymedzuje svoje použitie len pre ženy, dospelý chlap by tam vyzeral takmer ako regulérny gay (ak už nie je dôchodca, ktorému by to prešlo). Pritom je dosť áut z tejto kategórie, kam by si mužočlovek sadol za volant bez obáv (a to aj keby malomeštiaci ohŕňali nos nad kategóriou "malých áut").
Dizajnovo pôsobí len ako facelift predošlej - karosárske tvary zmenené napohlad len miminálne.
A na indické, čínske či mexické auto mi pripadá v súčasnosti dosť drahá; niečo ako originálne čínske adidasky -obuv- za 130 EUR (to nekupujem už len zo zásady -šetrenie nákladov na vstupe a ryža na výstupe).
Atlis
23/11/2010
Windows Chrome
orion - ja jazdim denne novym Fordom Ka, ktory je, zdalo by sa, typicky zenskym autom a ze by som bol gay? Eeee, nie. Dochodca? No tiez este nie.

riso - par by sa takych naslo :)
orion2
23/11/2010
Windows Firefox
Atlis, nemám všetky malé autá prelustrované, v ktorých by odhadom s väčšou pravdepodobnosťou verejnosť tipovala muža na gaya, ale táto micra mi tam sedí (minimálne už druhú generáciu, predtým ako auto pre len ženy či dôchodcu). Ford ka nemám z ciest veľmi v oku, tak som si ho našiel na obrázkoch, a dosť sa mi páči aj výzorom, aj ako vozidlo pre každého http://www.autopark-henseleit.de/ford/images/stories/2009-ford-ka-off.jpg . Ako som písal, dosť malých áut je v tomto smere v pohode, asi aj veľká väčšina.
ssamoo
23/11/2010
Windows Opera
Fiat 500 v ciernej, alebo vo vybave SS, Ford Ka, Renault Twingo v ciernej alebo vo vybave GT, Fiat Panda napr. aj 100HP, Alfa Romeo MiTo, mozno tak Audi A1, Citroen C1...toto je len kratky vyber aut co mi v rychlosti napadol, v ktorych by Ta nikto netipoval na gaya ci dochodcu. Vsetko je to o farbe a doplnkoch.
Ja by som male mestske auticko velmi prijal. Aj tak chodim v aute vacsinou sam, ako kazdy, a lepsie s nim zaparkujem kdekolvek v meste.
Samozrejme toto vsetko neplati o Micre...co sa tyka dizajnu, tak k chlapovi sa jednoducho nehodi..
Nissan Micra 1.2 DIG-S: trojvalec s kompresorom&nb
1/7/2011
unknown unknown
[...] Voliteľne dostupná prevodovka CVT znamená kombinovanú spotrebu 5,0 l/100 km.Prečítajte si: Nový Nissan Micra naživo (23. 12. 2010)Podľa Nissanu sú výkonové parametre porovnateľné s konvenčným 1,5-litrovým [...]
Vložiť nový príspevok
Téma
Nový Nissan Micra naživo
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Aktuálne diskusné témy
Nové Porsche 911 (2011) (14/11/2018 21:39)
TEST: Peugeot 508 2.0 HDi (13/11/2018 22:38)
Nová Lada Granta (2011) (13/11/2018 08:17)
Nový Mercedes-Benz CLS (12/11/2018 05:53)
Nová Kia K9 (2012) (12/11/2018 03:20)
TEST: Kia Sorento 2.2 CRDi (10/11/2018 13:59)
TEST: Ford Mondeo 2.0 TDCi (10/11/2018 10:20)
TEST: Hyundai ix20 1.4 CVVT (9/11/2018 00:59)
Najnovšie príspevky