ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
Viet
12/4/2011
Windows Chrome
To je nádherné auto, sa mi najviac páči zo všetkých typov tejto značky
Dušan
1/9/2012
Windows Chrome
Aj mne, budúci rok bude určite stáť v mojej garáži, aj keby som mal prestať žrať!
rma
2/9/2012
Windows Firefox
No mne keby pomohlo dočasné zastavenie žrania k možnosti kúpy tohto vozidla (kde by som sa iste cítil výborne), tak to aj tak neučiním.
Riadne by ma nasralo ak by každodenné škrábance a doslova oje.bance (nie je na to vhodnejší krátky výraz - niekto zo susedného vozidla silou rozmachu .ebne dverami a vytvorí nielen 1 cm široký vryp laku kde orašpluje farbu, zároveň spôsobí aj nerovnosť povrchu/ "malú" preliačeninu), boli zrazu na tomto novom kúsku MB - a hlavne, nechcem si predstaviť ten deň pár týždňov/mesiacov od jeho zaobstarania, kedy by som sa vrátil na miesto zaparkovania - a CLS-ko nadobro nikde.
aston
2/9/2012
Windows Chrome
Ono sa predpokalda, ze ked uz mas na take auto mas aj na garaz, pripadne dom. :).
rma
6/9/2012
Windows Firefox
to áno, ale teraz je reč o nás, ktorí musíme prestať jesť aby sme naňho mali :D
Inak aj keď bývaš v 10-miliónovom byte (SKK), v takých domoch máš často spoločné súkromné garáže, a stačí jeden sused/jeho návštevy a máš na laku čo si nechcel.

Tiež si neviem predstaviť, že s takým vozidlom by som si musel vyberať už len trasy kde zaparkujem medzi garážami... státiu na spoločných priestranstvách sa vyhnúť nedá, iba ak by Dušan myslel svoj prístup absolútne: "budúci rok bude určite stáť v mojej garáži" - tam by sa nič strašné prihodiť nemuselo :D
P.S. inak takéto autá sa bežní vyvrheli viac boja škriabať a odrbávať (na spoločných parkoviskách sa s obdivom pozerám, že napriek ich max. šírke nemajú skoro nikdy škody na laku !od suseda"), ale istota to nie je.
Vložiť nový príspevok
Téma
Nový Mercedes-Benz CLS
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky