ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
Radovan
6/10/2015
Windows Chrome
Minulé testy boli lepšie. Podrobnejšie správanie auta, viac detailov a skvelé čitanie. Tento žiaľ, mi príde ako napísaný z rýchlika. Na všetky predošlé, triezve, svkvelé, palec hore.
7/10/2015
Windows Chrome
Dobrý deň. Celý týždeň som si robil k Superbu poznámky a snažil sa všetko zakomponovať do textu. Všetko ostatné nájdete na snímkach v galérii. Mrzí ma, že som vás tentoraz sklamal, pretože mi písanie tohto testu zabralo toľko času, ako zvyčajne. Určite som ho nepísal zhurta.
Radovan
12/10/2015
Windows Chrome
Pán Richard, píšete perfektné testy! Perfektné preto, že sú v podstate testami bežného užívateľa. Nie "závodníka" ktorý je v domnení, že ide na limit vozidla...
Mám Vaše testy veľmi rád, len mi prišlo, že sa dalo auto, ktoré budeme v manager klasse na slovensku stretávať v 70 % prípadoch (20 pripadne na Passat s Mondeom a zvyšok na ostatných) rozpísať viac. Inak skvelá práca, držím palce a teším sa na ďalšie testy.
13/10/2015
Windows Chrome
Budem mať o chvíľu L&K výbavu, tak som si par postrehov nechal aj do druhého testu. :) Vďaka za podporu!
Radovan
14/10/2015
Windows Chrome
No vidá! Tak tuu je pes zakopaný. Tu sa to celé skrilo - na ďalší test.

;)

Paráda, tešíme tešíme. Hlavne na rozdiely.

Inak, riadne by potešil aj Váš rebríček pomyselných víťazov v danej kategórii. Viem, že je prakticky nemožné porovnať autá iného data výroby, inej motorizácie, obutia, výbavy..ale každý máme v danej triede svojho / svojich favoritov, na ktorých sa pred kúpov pôjde previezť, alebo sa aspon na nich pozrieť.
Michal
14/10/2015
Windows Chrome
Richard, len mala pripomienka k minusom. Absenciu LED svetiel beriem, ale vykryvanie objektov clonkami sa da priplatit (v cenniku uvedene pod polozkou SMART LIGHT ASSISTANT).
aston147
16/10/2015
Apple Mozilla
Mna rusi najviac ten interier. Je mi to jasne, ze to je fleet spotrebak ako aj Passat, ale mohli tomu dat nejaky napad. Inak k tej soferskej limuzine, to by skor chceli aby bol ludia z PR ako v skutocnosti :).
Peter
2/1/2016
Windows Chrome
Zasa si jeden Slovak "musel kopnut" do auta, na ktore nikdy nebude mat?
Z celeho testu priam prekypuje tato zakomplexovanost.
Kaslem na Superb, ale citat taketo dristy od niekoho kto velebi a jazdi na Koleose? :)
azor
5/1/2016
Windows Firefox
no ty si tiež jasný, hodnotíš autora článku [a na aké auto vraj nikdy nebude mať 1) na tomto sa drvivou väčšinou jazdí na firemnom 2) ceny koleosa začínali o pártisíc EUR, vyššie než suberba] a akože haníš výber jeho auta, ktoré tiež asi príliš nepoznáš. Takže ty si si vôbec nekopol ani do auta ani do človeka, ale na druhom ti taký dojem z neho vadí (pričom v texte recenzie nevidno nijakú zaujatú kritiku).
A inak aj ten, kto by nikdy nezarobil zvyšné peniaze na nákup nového vozidla trebárs za 80000+ EUR, by pri troche vyjadrovacieho a pozorovacieho talentu s kludným svedomím mohol napísať dojmy z jazdy.
Vložiť nový príspevok
Téma
TEST: Škoda Superb 2.0 TDI
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky