ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
Rado
5/4/2015
Windows Chrome
Citujem: Škoda, že chýba aj k pohonu 4x4. Skúšal som ho na snehu aj blate, ocenil som nielen pohon všetkých kolies, ale aj reálne vysokú svetlú výšku. ...Ved to nieje 4x4.
6/4/2015
Windows Chrome
Teraz testujem Duster 4x4, preto som tam vlozil aj tuto myslienku.
fero
8/4/2015
Windows Firefox
Nieje jasne z toho clanky ako to myslite, ale fajn test, zatial asi najlepsi pohlad na Duster. UZ by sa mala zacat vyrabat aj s 4x4 tento motor. Ale kdovie aka je spotreba v teplom pocasi a bez vetra. Ale Duster nema nejaku dobru spotrebu ani v diesli. Ale s tym 1.2 TCe, ma pekne nizke otacky pri 130, ale tie downsizove motory nemaju az taku zazracnu spotrebu v realnom zivote.
8/4/2015
Windows Chrome
Máte pravdu, vety som v danej časti upravil.
Diesel dokáže po rovine jazdiť s päťlitrovou spotrebou, dlhobodo sa s ľahkou nohou a automatickým pohonom 4x4 môžete aj v pahorkatine spoľahnúť na priemer 6 l / 100 km. Benzínová predokolka zhltne minimálne o liter drahšieho benzínu viac.
y
19/4/2015
Android Android
"Tento Duster mal rezervné koleso umiestnené zvonku, v spodnej časti auta. O rok neskôr som už testoval Duster s rezervným kolesom pod dnom batožinového priestora" - stvorkolka ma rezervu v kufri (kedze dolu ma diferencial), dvojkolka zdola a o to vacsi kufor.
Borland
15/1/2016
Android Android
Ahoj Riso. Pekny test auta. Len dve veci: Pohon 4x4 1,2tce je uz v predaji. V sekcii Zaver je hrubka: bol som prekvapenI...
Vložiť nový príspevok
Téma
TEST: Dacia Duster 1.2 TCe
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky