ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
bong
21/9/2014
Windows Firefox
Tak trapošiny so skicami i20 už našťastie patria do minulosti, toto auto očakávane vyzerá od nich absolútne odlišne. A v rámci konfekcie aj dosť dobre. Tuším najviac ho škaredí to logo vpredu, mohli by ho už trocha vynoviť-vylepšiť.
peter
23/9/2014
Windows Chrome
Vyzera dost dobre. A hlavne pozitivum vidim v motoroch. Ziadne tsi tce atd. Nie je nad cistu atmosferu pre tento typ vozidla na kazdodenne pouzivanie hlavne do mesta. Teraz bude zalezat od ceny. Ak ju nastavia solidne a podlezu Polo Corsu a novu Fabiu je sanca na dobry predaj. Akurat som pozeral na Fabiu 3 a nechapem naco zacali vyrabat Rapid Spaceback ?
bong
23/9/2014
Windows Firefox
Áno, je to dobre že ešte chvílu sa tieto motory dajú kúpiť (ale vraj už za ne chytajú 3-valcovú 1.0 náhradu s turbom...tak odhadujem že súčasné vydržia nejaké 2 roky). Aké sú odozvy na ich doterajšie používanie, doteraz som sa o Hyundaje príliš nezaujímal, no mám ich zbežne zaradené ako viac žravé (a kedysi boli na kórejské motory aj odozvy, že "kde je v praxi ten deklarovaný výkon?") - tak ako sa dajú zhodnotiť?
Vložiť nový príspevok
Téma
Nový Hyundai i20 (2014): nové foto a...
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky