ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
markos9
16/8/2014
iPad iPad
nechapem celkom dobre kto si takyto motor kupi, malu spotrebu ma len ked jazdite do 2tisic otacok a opatrne ako dochodca, akakolvek akceleracia alebo sviznejsia jazda je vír v nadrzi, bol som sa previezt na predvadzacke a tak neskutocne neprijemny pocit z auta a jazdy som uz davno nemal ako pri tomto ospevovanom motore, okrem kadejakych sialenych euronoriem by mali mysliet aj na bezpecnost cestujucich v aute s tymto motorom, ked budete potrebovat rychlo odist z krizovatky, niekoho predbehnut alebo sa vyhnut nejakej krizovej situacii tak to s tymto motorom asi vela neporiesite.. sorry len vravim svoj nazor po skusenosti z jazdy..
lukas
25/8/2014
Windows Firefox
markos ja zas z tebou nesuhlasim,mam fiestu z klasickym atmos.motorom ale viezol som sa na ecobooste tiez fiesta musim povedat ze lahoda,predvadzacie su casto nie prilis zabehnute auta,,,malo to este chip od profituninhg na 135k a 215 krutiak a bolo to neskutocne drave,,,tazke diesle si fiesta davala na ranajky
markos9
29/8/2014
iPad iPad
ved kazdemu sa nieco ine paci, ja jazdim na fiate bravo 1,6mtj 120koni, 300 krutak a ked som siel na ecobooste tak som bol zhrozeny, v ten den som skusal aj hondu 1,8 atmosferu aj golfa tsi, tak asi som bol ovplivneny no ale odporucam vyskusat aj ine auta.. ja si ecoboost rozhodne nekupim.. oproti nemu je aj rapid 1,2tsi stihacka :)
Vložiť nový príspevok
Téma
Takmer každý druhý Ford v SR sa...
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky