ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Diskusia k článku
Atlis
26/1/2013
Windows Chrome
Pekny test Risko.

V podstate mam iba jednu vyhradu - 1.4 Duratec nie je az taka katastrofa ako by by sa mohlo zdat. B-Max s tou motorizaciou je hlavne mestskym autom a jeho dynamika urcite nikoho na kolena nepolozi, ale je rychlejsi ako oba diesle a je rychlejsi ako stale velmi popularne Fabie 1.2HTP ci z pozicovni zname Octavie ci Golfy 1.4i. Uz spomenuta Octavia Tour 1.4i 80k je podstatne pomalsia a hlucnejsia kdekolvek medzi 0 a 100km/h. Vyhodou tej motorizacie je aj relativna jednoduchost a nizka cena. Podcas testovacej jazdy som bol v aute ja (87kg) a dve baby po ~55kg, takze asi tolko, kolko bude B-Max normalne vozit.

Urcite s tebou ale suhlasim, ze najlepsim motorom bude pre B-Max 1.0EcoBoost - hlavne pre zeny, ktore budu pouzivat B-Max na vozenie deti do skoly ci skolky bude bohate stacit aj stokonova verzia, ak to ma byt jedine auto v rodine, vybral by som verziu vykonnejsiu.
Marian
26/1/2013
Windows Firefox
To s tým neúmyselným zabuchnutím kľúčov v kufri je dosť nedomyslené. Pri kufri by nemala byť k dipozícii možnosť tohto spôsobu zamykania, podobne ako je tomu pri vodičových dverách na väčšine automobilov - na zamknutie pribuchnutím je potrebné ťahať za klučku, čo je možno niekedy nepraktické, ale vylúčia sa tým podobné problémy, ktoré vznikajú najmä vtedy, keď je úžívateľ často v časovom strese a pod.
Vložiť nový príspevok
Téma
TEST: Ford B-Max 1.5 TDCi
Meno *
E-mail *
Text príspevku *
Obrázok vložíte pomocou [img]url[/img]
* povinné údaje
Najnovšie príspevky