ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Nový Nissan Note (facelift 2012)

ikona
· · Diskusia
V závere kariéry prejde malé MPV ešte drobnou modernizáciou zameranou na výbavy. Prvé vozidlá sa u dílerov objavia v polovici februára. Objednávky sa prijímajú už teraz.
Exteriér oživia nové 16-palcové dvojtónové zliatinové disky kolies s výrezmi v tvare diamantu namiesto pôvodných 15-palcových. Zmenia sa obruby predných hmloviek a do ponuky pribudne nový odtieň karosérie - modrá Haptic.

Prečítajte si: TEST: Nissan Note 1.4 (26. 2. 2010)

Nissan Note 2012


Nissan Note 2012


Významnou zmenou je začlenenie prvkov výbavy z vyšších verzií do stupňa Acenta, ktorý sa premenoval na Acenta+. V rámci tejto verzie je teraz štandardne k dispozícii klimatizácia, tempomat a automatické svetlomety a zároveň nové čalúnenie sedadiel s modrým šitím. Zákazník si okrem toho môže vybrať voliteľnú sadu EASY zahŕňajúcu inteligentný kľúč a elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá.

Nissan Note: aktuálne ceny, výbava a porovnanie s konkurentmi (Autozor.sk)

Nissan Note 2012


Na vrchole modelového radu pre rok 2012 stojí nová verzia I-Way, ktorá navyše ponúka tónované sklá, zadné parkovacie senzory a systém Nissan Connect s navigáciou, prehrávačom CD / rádiom, konektorom pre iPod a možnosťou pripojenia zariadení cez Bluetooth. Inteligentný kľúč a elektricky sklopné spätné zrkadlá sú už v tejto verzii dodávané štandardne.

Nissan Note 2012


Ponuka motorov aj naďalej zahŕňa zážihové jednotky 1.4 l (65 kW) a 1.6 l (81 kW) a vznetový motor 1.5dCi (81 kW).

Nissan Note 2012
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom