ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Škoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eur

ikona
· · Diskusia
Pár mesiacov po uvedení sedanu sa do slovenských predajní dostane aj kombi verzia najdrahšej škodovky. Oproti liftbacku si za Superb Combi priplatíte 1200 eur.
Ceny Superbu Combi začínajú na sume 22 490 € vo výbave Active so strešným nosičom a novým motorom 1.4 TSI (92 kW). Predaj na slovenskom trhu odštartuje v septembri tohto roku, autorizovaní predajcovia značky ŠKODA na Slovensku však už od 10. júla prijímajú objednávky.

Škoda Superb Combi (2015)


Zvoliť si môžete rovnako ako pri verzii liftback medzi štyrmi výbavovými stupňami: Active, Ambition, Style a Laurin & Klement. Stupne výbavy Active, Ambition a Style možno rozšíriť o atraktívne pakety Plus s množstvom prvkov doplnkovej výbavy za výhodnú cenu. Nový Superb Combi bude k dispozícii s predĺženou zárukou a bezplatným servisom na 4 roky alebo do 120 000 km a doživotnou garanciou mobility Premium.

Predaj novej generácie modelu ŠKODA Superb Combi začne na slovenskom trhu v septembri tohto roku. Autorizovaní partneri značky ŠKODA na Slovensku začínajú prijímať prvé objednávky od 10. júla.

Škoda Superb Combi (2015)


Nový model bude na Slovensku k dispozícii s tromi benzínovými turbomotormi a tromi úspornými turbodieselami. Štandardom pre všetky motorizácie je systém Štart-Stop a rekuperácia brzdnej energie. Na výber je okrem šesťstupňových manuálnych prevodoviek aj dvojspojková automatická prevodovka DSG so šiestimi alebo siedmimi prevodovými stupňami a rovnako aj pohon všetkých kolies. Špecifikácie jednotlivých výbavových stupňov zodpovedajú prevedeniu liftback, pridávajú však strešný nosič v čiernej farbe pre verzie Active a Ambition, eloxovaný pre Style a Laurin & Klement. Na želanie možno Superb Combi vybaviť okrem iného panoramatickou posuvnou strechou, variabilnou dvojitou podlahou batožinového priestoru alebo deliacou sieťou.

Atraktívna novinka definuje nové meradlá v segmente v oblasti priestoru, komfortu, bezpečnosti, konektivity a ekológie. Nová ŠKODA Superb Combi disponuje najväčším interiérom a najväčším batožinovým priestorom vo svojej triede. Celkový maximálny objem v dvojmiestnom usporiadaní interiéru sa blíži k 2 000 litrom, pri plnom obsadení piatich pasažierov ponúkne batožinový priestor 660 litrov. Aj posádka si môže užívať veľkorysý priestor. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou má vodič aj spolujazdec na predných sedadlách k dispozícii na šírku o 39 mm viac miesta vo výške lakťov. Nad prednými sedadlami ostáva 995 mm a nad zadnými dokonca 1001 mm k stropu automobilu. Priestor pred kolenami cestujúcich na zadných sedadlách je 157 mm - zhruba dvakrát viac ako u najbližšieho konkurenta v triede.
Nová ŠKODA Superb Combi je vybavená radom asistenčných systémov pre zvýšenie bezpečnosti, komfortu a šetrnosti k životnému prostrediu, ktoré boli doteraz k dispozícii iba v automobiloch vyšších tried. Aj vo verzii kombi bude k dispozícii dynamická regulácia podvozku DCC pre maximálny komfort na všetkých typoch povrchu. Tretia generácia modelu Superb je zásluhou nových motorov, spĺňajúcich emisnú normu Euro 6, výkonnejšia a až o 30 percent úspornejšia v porovnaní s predchodcom. Nové dimenzie ponúkne aj v oblasti konektivity. Systémy infotainmentu najnovšej generácie sa prostredníctvom rozhrania SmartLink automaticky prepájajú so všetkými bežnými smartfónmi (štandardy MirrorLinkTM, Apple CarPlay a Android Auto). Voliteľné vysokorýchlostné internetové pripojenie premení nový Superb Combi na pojazdný hotspot.
Galéria

Škoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eurŠkoda Superb Combi k nám dorazí v septembri! Cena 1.4 TSI od 22 490 eur
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom