ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Lexus IS a RX s cenovým zvýhodnením 4 000 eur

ikona
· · Diskusia
Lexus predstavil akciovú ponuku modelov Lexus IS a RX s cenovým zvýhodnením v hodnote 4 000 eur. Platí pre všetky vozidlá dodané do 30. 12. 2011.
lexus


Športový sedan Lexus IS sa stáva dostupnejší vďaka limitovanej sérii IS Navi Edition, ktorá sa vzťahuje na dieselové modely IS 200d a IS 220d a verziu IS 250 so zážihovým šesťvalcom.

Lexus IS: aktuálne ceny, výbava a porovnanie s konkurentmi


Edícia IS Navi Edition prináša balíček výhod, ktorý sa skladá z originálneho navigačného systému Lexus a dodatočného finančného bonusu v celkovej hodnote 4 000 eur.

lexus


Lexus predlžuje špeciálnu ponuku hybridného crossovera RX 450h s názvom Style Edition, ktorá ponúka zákazníkom balíček výhod v celkovej hodnote 4 000 eur.

Lexus RX: aktuálne ceny, výbava a porovnanie s konkurentmi


Rovnaké zvýhodnenia platia aj pre verziu RX 350 so zážihovým motorom V6. Paket Style Edition tvoria dizajnové a praktické doplnky zo sortimentu originálneho príslušenstva Lexus (strešné lyžiny, predný ochranný kryt spodnej časti vozidla, zadný ochranný kryt spodnej časti vozidla, praktická odolná rohož do batožinového priestoru) v celkovej hodnote 2 000 eur a navyše finančné zvýhodnenie ďalších 2 000 eur pre všetky stupne výbav modelov RX 450h a RX 350.
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom