ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

S Lexusom na Festival rýchlosti v Goodwoode

ikona
· · Diskusia
Lexus vyhlásil súťaž pre fanúšikov značky, ktorá im umožní stať sa reportérom na legendárnom Festivale rýchlosti v Goodwoode.
Lexus sa zúčastní na tohtoročnom Festivale rýchlosti v Goodwoode s dvoma vozidlami LFA. V kategórii Supercar bude súťažiť produkčná verzia desaťvalcového superšportu LFA a v triede GT sa objaví pretekárska verzia, konkrétne exemplár, ktorý vyhral kategóriu SP8 v máji na pretekoch 24 hodín na Nürburgringu. Zaujímavosťou je, že toto auto odštartuje v Goodwoode v takom stave, v akom skončilo na Nürburgringu. To znamená so všetkými obeťami z ríše hmyzu na prednej časti.

Prečítajte si: Nový Lexus LFA (11. 12. 2009)

Lexus LFA Race Car


V súvislosti so svojim účinkovaním v Goodwoode sa Lexus rozhodol zapojiť do akcie aj svojich fanúšikov. Prostredictvom súťaže na Facebooku hľadá reportéra pre toto podujatie. Okrem príjemnej práce v Goodwoode čakajú výhercu aj neopakovateľné zážitky. Hlavným lákadlom je jazda v úlohe spolujazdca v pretekárskom Lexuse LFA. Náklady na cestu, stravu, ubytovanie a prepravu na mieste hradí Lexus. Víťaz bude tri dni žiť s tímom Lexus a jeho úlohou bude pripraviť reportáž z Festivalu rýchlosti, vrátane rozhovorov s členmi tímu a VIP osobnosťami.

Lexus LFA Road Car


Do súťaže sa môžete prihlásiť jednoducho - vložením motivačného textu (100 slov), fotografie alebo videa na stránke Lexus Europe na Facebooku. Treba sa poponáhľať, lebo víťaza porota vyberie a zverejní už 25. júna 2010.

Nádejní reportéri sa môžu veľmi jednoducho prihlásiť vložením motivačného textu (max. 100 slov), fotografie alebo videa na stránke spoločnosti Lexus Europe na Facebooku. Víťaz bude vybraný a oznámený 25. júna 2010.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach: www.facebook.com/lexuseurope
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom