ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Lexus CT200h - prémiový hybridný kompakt čoskoro

ikona
· · Diskusia
Začiatkom marca, na ženevskom autosalóne 2010, odhalí Lexus nový model CT 200h, prvý a jediný plne hybridný automobil v kategórii prémiových kompaktných vozidiel.
Ten bude odhalený pol roka po predstavení štúdie LF-Ch.

Lexus CT200h 2010


Nový CT 200h je určený všetkým záujemcom, ktorí chcú znížiť produkciu emisií, nie však poľaviť zo svojich štandardov. Predstavovaný model bude prvým plne hybridným zástupcom v triede prémiových kompaktných vozidiel. Podľa tlačovej správy vo svojej kategórii zaujme dosiaľ nevídanou úrovňou kultivovanosti, dômyselnosti a pozornosti venovanej každému detailu, bez kompromisov v otázkach štýlovosti či potešenia z jazdy.

Model CT 200h vybavený systémom pohonu Lexus Hybrid Drive druhej generácie opäť potvrdzuje popredné postavenie značky Lexus na poli hybridných technológií v kategórii prémiových vozidiel. Vďaka ďalším modelom RX 450h, GS 450h a LS 600h sa tak Lexus môže pochváliť najširšou ponukou vozidiel s plne hybridným pohonom na trhu.

Na ženevskom autosalóne sa predstaví i model Lexus LFA. Návštevníci sa tak budú môcť i na európskej pôde zoznámiť s vozidlom, ktorému sa už dostalo uznania odbornej verejnosti, a to ešte pred uzavretím prvej fázy prijímania objednávok, ktorá skončí spoločne s autosalónom.

Prečítajte si: Nový Lexus LFA (11. 12. 2009)

Lexus LF-Ch 2010

koncept Lexus LF-Ch

Lexus LF-Ch 2010

koncept Lexus LF-Ch

Lexus LF-Ch 2010

koncept Lexus LF-Ch

Lexus LF-Ch 2010

koncept Lexus LF-Ch
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom