ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Nissan Micra čaká facelift

ikona
· · Diskusia
Spomeniete si ešte na uvedenie novej generácie Micry? Na Nissan sa zniesla spŕška kritiky zato, že novinka vyzerala prakticky staršie, ako model, ktorý nahrádzala. Tento hendikep aspoň z časti vyžehlí facelift, ktorého prvé fotografie zverejnilo thajské zastúpenie značky.
Prísť nato, prečo majú vo fotografiách prsty práve Thajčania, nie je žiadna kuriózna hádanka. Micra je globálny model rozposielaný do 160 krajín sveta, ktoré zásobujú fabriky v Indii, Mexiku, Číne a práve v Thajsku.

Najvýraznejšou zmenou oproti súčasnému modelu vyrábanému od roku 2010 je úplne nové prevedenie prednej časti. Nové sú hlavné svetlomety, nárazník aj maska chladiča. Tá od väčších súrodencov zdedila klasické Nissanovské „véčko“ s logom umiestneným v jej strede. Nové sú aj trojuholníkové hmlovky a výrazný prelis na kapote motora.

Nissan Micra


Zmeny pokračujú aj v zadných partiách. Nový je nárazník, aj sebavedomý strešný spojler s integrovaným tretím brzdovým svetlom. Zadné svetlá majú novú grafiku a LED-kové osvetlenie.

Nissan Micra


Podľa dostupných informácií sa zmení aj tvar stredovej konzoly, interiérové farby a čalúnenie sedadiel. Radi si počkáme, s čím vyrukuje oficiálne zastúpenie Nissanu v Európe.

Nissan Micra
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom