ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Predĺžená záruka Lexus 3+2 / 160-tisíc km

ikona
· · Diskusia
Lexus prichádza s novou ponukou predĺženej záruky. Komplexný poistný program pokrývaj mechanické a elektronické poruchy na porovnateľnej úrovni, ako je štandardná záruka výrobcu na nové vozidlo.
Predĺžená záruka nadväzuje na záruku výrobcu a predlžuje ju o ďalšie dva roky na päť rokov alebo o 60 000 km na celkových 160 000 km. Platnosť tejto záruky začína po ukončení záruky výrobcom (po 3 rokoch od uvedenia do prevádzky alebo ubehnutiu 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr) a končí po 24 mesiacoch od tohto času, alebo po dosiahnutiu 160 000 km na vozidle, podľa toho, čo nastane skôr.

Prečítajte si: Lexus ProTect – ochrana laku, vnútorných textílií a diskov (24. 05. 2012)

Lexus


Predĺženú záruku Lexus je možné dohodnúť nielen pri kúpe nového vozidla Lexus, ale využiť ju môžu taktiež súčasní zákazníci, ktorí už vlastnia vozidlo Lexus, ktoré nie je staršie ako tri roky, nemá ubehnutých viac ako 100 000 km a doloží platné záznamy o histórii predpísanej servisnej údržby. Súčasťou programu sú tiež bezplatné celoeurópske cestné asistenčné služby na ďalšie dva roky bez obmedzenia počtu ubehnutých kilometrov.

Cenník (model, základná cena, cena po zľave):
Lexus CT, IS – 1 199 eur (999 eur)
Lexus GS, RX, IS-F – 1 879 eur (1 559 eur)
Lexus LS – 2 399 eur ( 1 999 eur)

Výhody Predĺženej záruky Lexus:
- záručná oprava vozidla bez akejkoľvek finančnej spoluúčasti zákazníka – hradené 100% nákladov na servisnú prácu a materiál
- záručné opravy pri použití len originálnych dielov v autorizovaných servisoch Lexus
- prenos záruky na nového majiteľa pri predaji vozidla
- možnosť zahrnutia ceny záruky do leasingu alebo do splátok v prípade kúpy nového vozidla
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom