ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

VW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyše

ikona
· · Diskusia
Na trhu sa čoskoro objaví sympaťák. Nebojí sa pracovných povinností, trojice detí na zadných sedadlách ani poľnej cesty či zasneženého lyžiarskeho strediska.
Úžitkáč, ktorý môže slúžiť aj na rodinné účely, tento rok postihla jarná obmena. Na tom by nebolo nič zvláštne. Ale pár mesiacov nato sa svetu ukázal Caddy s offroadovým výzorom. A veríme tomu, že tento stroj môže bez problémov konkurovať aj štýlovým, no menej praktickým SUV-čkam a iným krížencom. Doteraz sa tento menej známy experiment nazýval Cross Caddy.

VW Caddy Alltrack (2015)


Volkswagen nehovorí nič o zvýšenej svetlej výške, no tú môžu (aspoň o pár milimetrov) zabezpečiť špeciálne 17-palcové disky Quito. Za príplatok môže motor otáčať všetkými štyrmi.

Trochu nás mrzí, že verzie Alltrack sa stávajú skôr dizajnovými výstrelkami s pochrómovanými prvkami. Snáď to zachraňujú aspoň odolné čierne plasty na exponovaných miestach.

Caddy bol vždy praktický model, vyniká napríklad možnosťou inštalácie siedmich sedadiel so stolčekmi v druhom rade.

Keďže Caddy Alltrack vychádza z bežného Caddyho, pri jeho objednávaní si budete vyberať z veľkej palety motorizácií od benzínového motora 1.0 TSI až po naftový dvojliter. Zaujímavou alternatívou je 1.4 TGI spaľujúci zemný plyn. V ponuke nájdete aj manuálne, aj automatické prevodovky, a tiež už spomínaný pohon 4MOTION.
VW Caddy Alltrack 1.0 TSI bude v predaji v osobnej verzii od približne 24 000 eur, a to už na konci tohto roka 2015.
Galéria

VW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyšeVW Caddy Alltrack (2015) - pár plastov a pohon štyroch kolies navyše
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom