ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Audi otvorilo prvý virtuálny showroom

ikona
· · Diskusia
Audi otvorilo prvý virtuálny showroom s názvom Audi City. Nachádza sa v centre Londýna neďaleko Piccadilly Circus a jednotlivé vozidlá si v ňom môžete pozrieť virtuálne.
Audi


Popravde, bolo len otázkou času, kým niektorá automobilka príde s podobným nápadom. S rozširujúcou sa ponukou modelov rastú nároky na prezentačný priestor. A v centrách veľkomiest nejde o lacnú komoditu. Kým niektoré značky majú problém vyplniť aj drobný showroom, veľkým výrobcom by nestačil ani tenisový kurt s tribúnou. Samotné Audi, ktoré s nápadom prišlo, má v portfóliu 12 modelových radov, a to nepočítame rôzne karosárske verzie, ktoré by výsledné číslo znásobili.

Audi


Výhodou oproti klasickým internetovým konfigurátorom je prítomnosť vyškoleného personálu, ktorý pomôže z výberom, technickým detailmi a podobne. Nemalým plusom je aj možnosť vidieť svoje nové auto prakticky v životnej veľkosti na veľkom plátne. Rôzne materiály, obklady, poťahy a kože sú prezentované „analógovou“ formou.

Audi


Audi chce do roku 2015 vybudovať ďalších 20 takýchto showroomov. Zamerať sa chce na atraktívne lokality v centrách metropol.

-- VIDEO --Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom