ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015

ikona
· · Diskusia
Hyundai na frankfurtskom autosalóne ukáže aj jemný facelift modelu Santa Fe. Ten sa dotkol exteriéru aj interiéru.
Pri pohľade na prednú masku sa zmenil tvar a pozícia denných LED svetiel. Tak isto grafika hlavných svetlometov je iná, nová je aj maska chladiča. Hyundai tiež upravil dizajn smeroviek v spätných zrkadlách.

Hyundai Santa Fe (2015)


Hyundai Santa Fe (2015)


V zadnej časti sa zmenil tvar hmlových svetiel a grafika obrysoviek. Ide však čisto o dizajnové úpravy bez výraznejšieho vplyvu na používanie vozidla. Spomenúť musíme aj anténu v tvare žraločej plutvy.

Hyundai Santa Fe (2015)


Vnútri nastali najväčšie zmeny na prístrojovom a stredovom paneli. Volant sa nezmenil. Bude to znieť neuveriteľne, ale teplota motora či stav paliva v nádrži už nie sú digitálne a uprostred otáčkomera / rýchlomera, ale majú samostatné klasické ručičky ako napríklad škodovky. Nové sú aj ovládače autorádia a klimatizácie na stredovom paneli. Žiaľ, klimatizácia je stále zahrnutá do veľkého dotykového displeja.
Samozrejme, chýbať nemôžu ani nové aktívne bezpečnostné prvky - automatické brzdenie, upozornenie na vozidlo prichádzajúce zo strany pri cúvaní, inteligentný tempomat, sledovanie jazdných prhov aj objektov v mrtvom uhle.
Galéria

Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015Hyundai Santa Fe - omladzovacia kúra pre rok 2015
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom