ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Hyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírody

ikona
· · Diskusia
Hyundai prekvapil najnovšou verziou modelu i20. Aktívna í-dvadsiatka dorazí na trh začiatkom roka 2016 aj s novými motormi.
Milým prekvapením je zdvihnutie svetlej výšky o 2 cm. Tá tým pádom dosahuje svetlú výšku rôznych krížencov (crossoverov) ako napríklad Renault Captur, ktorému sme v teste namerali najnižší bod 16 cm nad zemou. Vyššia svetlá výška znamená aj o čosi lepší výhľad na vozovku.

Hyundai i20 Active


Hyundai i20 Active


Chýbať nemôžu ani plasty a okrúhle tvary hmloviek, ktoré výrazne menia dizajn klasického hatchbacku. Inšpiráciou pre vznik i20 Active bol určite aj Volkswagen Cross Polo.
Pod kapotou i20 Active nájdeme aj nový prepĺňaný trojvalec s objemom 1,0 l a výkonom 100, resp. 120 koní. Ten sa koncom roka 2015 objaví vo všetkých dostupných verziách i20-ky.
Galéria

Hyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírodyHyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírodyHyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírodyHyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírodyHyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírodyHyundai i20 Active - oplastovaný hatchback do mesta aj prírody
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom