ČlánkyNovinkyRecenzieO nás
Novinka

Nissan otvoril nové dílerstvo v Žiline

ikona
· · Diskusia
Zástupcovia spoločností Nissan SCEE a POINT a.s. Žilina otvorili brány novej predajne vozidiel značky Nissan v Žiline. Ide o 11. predajné miesto Nissanu na Slovensku.
POINT a.s. Žilina začal pôsobiť vo sfére predaja vozidiel v roku 1996, kedy sa jednou z činností spoločnosti stal autorizovaný predaj a servis vozidiel Citroën. Postupom času sa ostatné činnosti odčlenili a jedinou zostal práve predaj a servis motorových vozidiel. Od januára 2003 funguje dílerstvo v prevádzke na ulici Vysokoškolákov.

Vzhľadom na charakteristiku regiónu čo sa rozlohy, geografickej polohy a podnebia týka, ale aj absencie obchodného zastúpenia v Žiline sa POINT a.s. Žilina rozhodol nadviazať spoluprácu so značkou Nissan.

Nissan


Vedľa pôvodného predajného miesta bol postavený plnohodnotný komplex podľa súčasných štandardov značky Nissan vrátane predajne pre 7 vozidiel, servisných priestorov so šiestimi pracoviskami, skladových priestorov aj s kapacitami pre sezónne uskladnenie kolies zákazníkom.

Nissan


Napriek tomu, že nové dílerstvo sa pre verejnosť otvorilo už 1. júna, slávnostné otvorenie prebehlo vo štvrtok 7. júna. Prví návštevníci tak už mali možnosť navštíviť novú predajňu, kde sa spoločne s predajom začala aj súťaž o modely Nissan - Qashqai, Juke alebo X-Trail podľa výberu výhercov na víkend spolu s welness pobytom.

Nissan
Najčítanejšie články (30 dní)
Najnovšie príspevky k článkom